SPĒJA
SERVISS
RISINĀJUMS

Preces grozā 0
Summa: €0.00
Ieiet Katalogs Ražotāji Izpārdošana Akcijas Top produkti Blogs Par mums Kontakti Biznesa apraksts Balvas un apbalvojumi Blogs Mūsu partneri Mūsu prezentācija Pārdošanas noteikumi GDPR Piegādes noteikumi un izmaksas Sadarbības noteikumi Kā kļūt par klientu? Iesniegumi Ka nopirkt? Jautājumi un atbildes Technical training Claim form (RMA) Jaunumi Ražotāji Outlets Akcijas TOP produkti
Zvaniet mums: +37162006800

Atrasts

110 Preces

Par lapu:

Šķirot:

Tālāk24
Parādīt vairāk Aizvert
Notīrīt filtrus Notīrīt filtrus
Legrand | 033543

Ready-assembled area distribution box - IP 21 / IK 07 - RAL 7035

Jūs varat novērtēt produktu tikai ja esat pirkuši to!
€204.36
Legrand | 032579

LC quadriplex fibre optic unit - for 24 multimode fibres - beige

Jūs varat novērtēt produktu tikai ja esat pirkuši to!
€343.28
Legrand | 032574

LC quadriplex fibre optic unit - for 24 singlemode fibres 9/125 ?m - blue

Jūs varat novērtēt produktu tikai ja esat pirkuši to!
€314.52
Legrand | 032578

LC duplex fibre optic unit LCS - for 12 multimode fibres - beige

Jūs varat novērtēt produktu tikai ja esat pirkuši to!
€173.09
Legrand | 032577

MPO type A fibre optic unit - for 6 x 12 multimode fibres - beige

Jūs varat novērtēt produktu tikai ja esat pirkuši to!
€442.27
Legrand | 032576

SC duplex fibre optic unit - for 12 multimode fibres - beige

Jūs varat novērtēt produktu tikai ja esat pirkuši to!
€81.43
Legrand | 032575

ST duplex fibre optic unit - for 12 multimode fibres - beige

Jūs varat novērtēt produktu tikai ja esat pirkuši to!
€105.69
Legrand | 032573

LC duplex fibre optic unit - for 12 singlemode fibres 9/125 ?m - blue

Jūs varat novērtēt produktu tikai ja esat pirkuši to!
€201.18
Legrand | 032572

MPO type A fibre optic unit - for 6 x 12 singlemode fibres 9/125 ?m - blue

Jūs varat novērtēt produktu tikai ja esat pirkuši to!
€469.41
Legrand | 032571

SC duplex fibre optic unit - for 12 singlemode fibres 9/125 ?m - blue

Jūs varat novērtēt produktu tikai ja esat pirkuši to!
€183.60
Legrand | 032570

ST duplex fibre optic unit LCS - for 12 singlemode fibres 9/125 m - blue

Jūs varat novērtēt produktu tikai ja esat pirkuši to!
€189.58
Legrand | 032672

Cassette for pigtails - 24 fibres

Jūs varat novērtēt produktu tikai ja esat pirkuši to!
€50.28
Legrand | 032907

Cassette for pigtails - 12 fibres

Jūs varat novērtēt produktu tikai ja esat pirkuši to!
€45.83
Legrand | 032646

CASSETTE MTP/MPO 12 SC OM4 A/C

Jūs varat novērtēt produktu tikai ja esat pirkuši to!
€660.97
Legrand | 032648

CASSETTE MTP/MPO 12 SC OS1/OS2

Jūs varat novērtēt produktu tikai ja esat pirkuši to!
€464.62
Legrand | 032645

CASSETTE MTP/MPO 24 LC OM4 A/C

Jūs varat novērtēt produktu tikai ja esat pirkuši to!
€1283.66
Legrand | 032647

CASSETTE MTP/MPO 24 LC OS1/OS2

Jūs varat novērtēt produktu tikai ja esat pirkuši to!
€898.88
Legrand | 033520

Accessory for fitting fibre optic units in zone distribution box

Jūs varat novērtēt produktu tikai ja esat pirkuši to!
€97.40
Legrand | 032520

19'' Linkeo fibre optic drawers - 200 x 483 mm - 1 U - 24 SC connectors

Jūs varat novērtēt produktu tikai ja esat pirkuši to!
€146.25
Legrand | 032522

19'' Linkeo fibre optic drawers - 200 x 483 mm - 1 U - 48 LC connectors

Jūs varat novērtēt produktu tikai ja esat pirkuši to!
€316.13
Legrand | 033511

Fibre optic cassette - for patch panel

Jūs varat novērtēt produktu tikai ja esat pirkuši to!
€86.22
Legrand | 033510

19'' fibre optic drawer - slide-in and modular - up to 4 fibre optic units

Jūs varat novērtēt produktu tikai ja esat pirkuši to!
€153.44
Legrand | 033593

Blanking plate for fibre optic

Jūs varat novērtēt produktu tikai ja esat pirkuši to!
€13.89
Legrand | 032569

19'' high density fibre optic drawer - up to 3 fibre optic units

Jūs varat novērtēt produktu tikai ja esat pirkuši to!
€308.14