Ieiet Katalogs Ražotāji Izpārdošana Akcijas Top produkti Blogs Par mums Kontakti Biznesa apraksts Balvas un apbalvojumi Blogs Mūsu partneri Mūsu prezentācija Pārdošanas noteikumi GDPR Piegādes noteikumi un izmaksas Sadarbības noteikumi Kā kļūt par klientu? Iesniegumi Ka nopirkt? Jautājumi un atbildes Technical training Claim form Jaunumi Ražotāji Outlets Akcijas TOP produkti
Zvaniet mums: +37162006800

Atrasts

102 Preces

Par lapu:

Šķirot:

Tālāk24
Skatīt vairak Aizvert
Notīrīt filtrus Notīrīt filtrus
Legrand | 033543

Ready-assembled area distribution box - IP 21 / IK 07 - RAL 7035

€170.30
Legrand | 032579

LC quadriplex fibre optic unit LCS - for 24 multimode fibres - beige

€286.07
Legrand | 032574

LC quadriplex fibre optic unit LCS - for 24 singlemode fibres 9/125 m - blue

€262.10
Legrand | 032578

LC duplex fibre optic unit LCS - for 12 multimode fibres - beige

€144.24
Legrand | 032577

MPO type A fibre optic unit LCS - for 6 x 12 multimode fibres - beige

€368.55
Legrand | 032576

SC duplex fibre optic unit LCS - for 12 multimode fibres - beige

€67.86
Legrand | 032575

ST duplex fibre optic unit LCS - for 12 multimode fibres - beige

€88.08
Legrand | 032573

LC duplex fibre optic unit LCS - for 12 singlemode fibres 9/125 m - blue

€167.65
Legrand | 032572

MPO type A fibre optic unit LCS - for 6 x 12 singlemode fibres 9/125 m - blue

€391.17
Legrand | 032571

SC duplex fibre optic unit LCS - for 12 singlemode fibres 9/125 m - blue

€153.00
Legrand | 032570

ST duplex fibre optic unit LCS - for 12 singlemode fibres 9/125 m - blue

€157.98
Legrand | 032672

Cassette for pigtails - 24 fibres

€41.90
Legrand | 032907

Cassette for pigtails - 12 fibres

€38.19
Legrand | 032646

CASSETTE MTP/MPO 12 SC OM4 A/C

€550.81
Legrand | 032648

CASSETTE MTP/MPO 12 SC OS1/OS2

€387.18
Legrand | 032645

CASSETTE MTP/MPO 24 LC OM4 A/C

€1069.71
Legrand | 032647

CASSETTE MTP/MPO 24 LC OS1/OS2

€749.07
Legrand | 033520

Accessory for fitting fibre optic units in zone distribution box LCS

€81.17
Legrand | 032520

19'' Linkeo fibre optic drawers LCS - 200 x 483 mm - 1 U - 24 SC connectors

€121.87
Legrand | 032522

19'' Linkeo fibre optic drawers LCS - 200 x 483 mm - 1 U - 48 LC connectors

€263.45
Legrand | 033511

Fibre optic cassette LCS - for patch panel

€71.85
Legrand | 033510

19'' fibre optic drawer LCS - slide-in and modular - up to 4 fibre optic units

€127.86
Legrand | 033593

Blanking plate LCS for fibre optic

€11.58
Legrand | 032569

19'' high density fibre optic drawer LCS - up to 3 fibre optic units

€256.78