SERVISAS
SUGEBĖJIMAS
SPRENDIMAS

Prekės krepšyje 0
Suma:
Įeiti Katalogas Gamintojai Išpardavimas Akcijos Top produktai Blog About us Verslo Aprašymas Prizai ir apdovanojimai Contacts Blog Mūsų pristatymas Bendrosios pardavimo sąlygos GDPR Sąlygos ir pristatymo išlaidos Bendradarbiavimo sąlygos Kaip tapti klientu? Statements Kaip pirkti? Klausimai ir atsakymai Techninis mokymas Claim form (RMA) Nauji produktai Gamintojai Išpardavimas Akcijos Top produktai
Skambinkite mums: +37162006800

Pigtail - for fibre optic - 10 Go - 50/125 ?m - 12 x LC-PC connector - 1 m
You can rate the product only if you have bought it!

Gamintojas:

Prekės kodas:

032626

Product ID:

1038019

Kategorija:

Matavimo vienetas:

Please login to see your special price

Kiekis:

gab.

Rygos sandėlyje:

0 Vnt.

Pristatymo laikas, jei prekės nėra sandėlyje:

Pageidaujant

Specifikacija
close all Show more

Brūkšninis kodas
3245060326265
Svoris
0.188 kg
Kiekis
1 Vnt.
Muitinės tarifo numeris
8544700000
Jungties tipas
Stick
Tinka pluošto tipui
Multi mode
Modelis
Plug
APC versija
Ne
Spalva
Other
Antgalio medžiaga
Ceramics
Mova nuo susinarpliojimo
Put-on
Kategorija
OM3
Pluošto tipas
Multi mode 50/125
Šerdies tipas
Tight
Tipas
Cable pigtail
Ilgis
1 m

Rekomenduojami produktai
Show more

Panašūs produktai
Daugiau

Aksesuarai
Show more

Documents

Catalogues and leaflets

Videos